Цей колектив розвивається в кількох напрямках, яких саме, ви самі зрозумієте прочитавши про нього нижче. Свою колекцію вони представлять на модному показі Край•КА Design!

Театр моди «Оксамит»Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної під керівництвом Бєлан Ірини Михайлівни та хореографа Бідули Вікторії Юріївни представляє ексклюзивну колекцію сучасного стилізованого українського одягу «Україна моя». Колекція створена за власними ескізами вихованок театру моди «Оксамит», плетені намиста та головні убори виготовлені дівчатами власноруч за сучасними техніками handmade, елементи костюмів розшиті бісером та пайєтками також власноруч.

Театр моди «Оксамит» під керівництвом Бєлан Ірини Михайлівни творчо працює у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва вже 7 років. Дівчата віком від 5 до 16 років, навчаючись в театрі моди, мають можливість доторкнутися до історії моди та познайомитися з творчістю відомих кутюр’є, вивчати кольорознавство та колористику, відвідувати уроки модельного малюнка, художнього дизайну, основ конструювання та моделювання одягу, моделінгу та фотомоделінгу, етики, хореографії, дефіле та акторської майстерності, вчаться власноруч виготовляти модні прикраси та аксесуари, беруть участь у театралізованих fashion шоу, модних показах брендового одягу. Колектив є призером та переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дитячої творчості та фестивалів краси і моди.

Сторінка на фейсбук https://www.facebook.com/groups/1712222235734112